Jdi na obsah Jdi na menu
 


BioMill Junior Mini 1kg

199,- Kč


Výrobce: BIOMILL

Vytisknout kartu zboží Dotaz na toto zboží

Junior MINI od firmy BiOMill je vyvážené kompletní, suprprémiové krmivo pro psy malých a trpasličích plemen (dorůstajících do tělesné hmotnosti do 10 kg v dospělosti) v růstu. BiOMill Junior MINI poskytuje každému štěněti malého plemene od věku 4 týdnů vše, co potřebuje pro harmonický růst.


Výhody BiOMill Junior MINI 

  • malé krokety, přizpůsobené žvýkacímu ústrojí malých psů (MINI CROC)

  • oligosacharidy pro optimální trávení (BEST DIGESTION)

  • extrakty z juky proti nežádoucímu zápachu provázejícímu trávení (ODOR CONTROL)

  • obohaceno esenciálními mastnými kyselinami omega 6 a 3 pro zdravou kůži a krásnou srst (OMEGA 6/3)

  • IMMUNO + potravní doplňěk s vitaminy C a E, selenem a betakarotenem pro posilování imunitního systému


Složení

Sušené drůbeží maso (kuřecí a krůtí - 46%), drůbeží tuk (kuřecí a krůtí), rýže, pšenice, kukuřice, rybí moučka, bramborová bílkovina, drť z cukrové řepy, hydrolyzovaná drůbeží játra, jaterní rybí tuk, akáciová vláknina, jukový extrakt, pivovarské kvasnice, DL-methionin, minerální látky, stopové prvky a vitaminy. Tyto suroviny nepocházejí z organických kultur.


Analýza (průměrné hodnoty)

Hrubá bílkovina 28%, tuk 18%, popel (minerální látky) 7,5%, celulóza 2,5%, vitamin A 20000 m.j./kg, vitamin D3 1500 m.j./kg, vitamin E (?-tokoferol) 300 mg/kg, vitamin C 50 mg/kg, síran železnatý 180 mg/kg, síran měďnatý 20 mg/kg, selen 300 µg/kg. Antioxidanty : přídatné látky EU (propylgalát E 310). Bez konzervačních látek a barviv. Obsah vitaminů zaručen do data trvanlivosti (viz na obalu).


Použití

BiOMill Junior MINI se má zkrmovat suchý. Dbejte na to, aby Váš pes měl stále k dispozici dostatek čerstvé vody. Doporučuje se nepřidávat maso ani jiné potravní doplňky. Doporučené hodnoty denní potřeby krmiva jsou uvedeny níže v tabulce. Při každé změně výživy se doporučuje přechodná doba 3 - 4 dnů. Uchovávejte v chladnu a suchu (při teplotě do 25°C), zamezte přímému kontaktu se slunečním zářením. Spotřebujte do data trvanlivosti uvedeného na pytli. Vyrobeno 18 měsíců před uvedeným datem trvanlivosti


BiOMill Junior MINI je jakostní produkt ve Švýcarsku vyrobený, vyvinutý a distribuovaný firmou Biomill AG, 1523 Granges-Marnand (Švýcarsko)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář